Fő feladatok

  • az ügyfelektől érkező IT hívások fogadása,
  • IT probléma megoldás telefonon keresztül,
  • rögzítésük hibajegy kezelő rendszerekben,
  • feladatok továbbítása megoldó csoportok felé,
  • IT probléma megoldás távmenedzsment eszközökkel.

Szükséges kompetenciák

  • minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • egy-két éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • MS operációs rendszerek és office alkalmazások ismerete,
  • kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó készség,
  • igényes, pontos munkavégzés,
  • rendszerszemlélet, rendszerismeret,
  • dinamikus, önálló munkavégzés,
  • együttműködő készség, csapatmunkára való képesség.

Nyelvtudás

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fix jövedelem,
  • magas színvonalú IT környezet,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat.

A pályázatokat fényképes, részletes szakmai önéletrajzzal, pozíció feltüntetésével, juttatásokra vonatkozó elképzeléssel kérjük az mzsolt@sigmainformatika.hu címre eljuttatni.

Önéletrajz elküldése

Név*

Email cím*

Telefonszám

Fizetési igény*

Megjegyzés

Önéletrajz*

Ellenőrző kód* captcha